حضور میلیونی مردم در حماسه 9 دی بصیرت و دشمن شناسی ملت را نشان داد - صفحه نمایش اخبار و مطالب

جانشین بسیج اساتید استان کرمانشاه:

حضور میلیونی مردم در حماسه 9 دی بصیرت و دشمن شناسی ملت را نشان داد


جانشین سازمان بسیج اساتید استان اظهار دشت: حضور میلیونی مردم در حماسه 9 دی 88 در اعتراض به هتک حرمت عاشورای حسینی و مقدسات مردم از سوی عده ای ارازل و فریب خورده توسط جریان فتنه، بار دیگر هوشمندی، بصیرت و دشمن شناسی ملت ایران را اثبات کرد. معین گفت: یاد و خاطره حماسه 9 دی باید همواره در عمق ذهن مردم ایران به عنوان یک مقطع حساس و رسیدن به قله پیروزی جاودانه بماند. می افزود: حضرت امام خامنه ای فرمودند"حماسه ماندگار 9 دی کاری نبود که با اراده انسانی انجام پذیر باشد زیرا دست قدرت تعالی خداوند متعال ، روح ولایت و روح حسین بن علی (ع) در لحظه لحظه این حماسه ماندگار دیده می شود". معین خاطرنشان کرد: هوشیاری و بصیرت ملی در نهم دی ماه به عنوان یک پدیده بی بدیل باید مورد مطالعه و تبیین قرار بگیرد. این مسئول تصریح کرد: بصیرت مردم ایران عامل اصلی و مهم در حفظ انقلاب و مانع اساسی دشمنان ملت در دستیابی به اهداف شیطانی آنهاست، ملت ایران هرکجا لازم است صبر انقلابی پیشه می کنند هر زمان که نیاز باشد در صحنه حضور پیدا کند همانند هشت سال دفاع مقدس، آبادانی و سازندگی بعد از جنگ و حماسه ماندگار 9 دی اقیانوس عظیمی به راه می اندازند بنابراین برای پرهیز از تکرار حوادث تلخ تاریخ ، شناسایی جریان نفاق و روشهای خنثی نمودن آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جانشین سازمان بسیج اساتید استان در پایان گفت: توجه به بیانات و رهنمودهای ولایت فقیه و دیگر علمای دین در خنثی سازی هر نوع ترفند و فتنه ای موثر خواهد بود لذا افزایش بصیرت سیاسی باید به عنوان یک اصل بلکه به عنوان یک نیاز اساسی در زمان حال و آینده نهادینه شود.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان اظهار دشت: حضور میلیونی مردم در حماسه 9 دی 88 در اعتراض به هتک حرمت عاشورای حسینی و مقدسات مردم از سوی عده ای ارازل و فریب خورده توسط جریان فتنه، بار دیگر هوشمندی، بصیرت و دشمن شناسی ملت ایران را اثبات کرد.

معین گفت: یاد و خاطره حماسه 9 دی باید همواره در عمق ذهن مردم ایران به عنوان یک مقطع حساس و رسیدن به قله پیروزی جاودانه بماند.

می افزود: حضرت امام خامنه ای فرمودند"حماسه ماندگار 9 دی کاری نبود که با اراده انسانی انجام پذیر باشد زیرا دست قدرت تعالی خداوند متعال ، روح ولایت و روح حسین بن علی (ع) در لحظه لحظه این حماسه ماندگار دیده می شود".

معین خاطرنشان کرد: هوشیاری و بصیرت ملی در نهم دی ماه به عنوان یک پدیده بی بدیل باید مورد مطالعه و تبیین قرار بگیرد.

این مسئول تصریح کرد: بصیرت مردم ایران عامل اصلی و مهم در حفظ انقلاب و مانع اساسی دشمنان ملت در دستیابی به اهداف شیطانی آنهاست، ملت ایران هرکجا لازم است صبر انقلابی پیشه می کنند هر زمان که نیاز باشد در صحنه حضور پیدا کند همانند هشت سال دفاع مقدس، آبادانی و سازندگی بعد از جنگ و حماسه ماندگار 9 دی اقیانوس عظیمی به راه می اندازند بنابراین برای پرهیز از تکرار حوادث تلخ تاریخ ، شناسایی جریان نفاق و روشهای خنثی نمودن آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان در پایان گفت: توجه به بیانات و رهنمودهای ولایت فقیه و دیگر علمای دین در خنثی سازی هر نوع ترفند و فتنه ای موثر خواهد بود لذا افزایش بصیرت سیاسی باید به عنوان یک اصل بلکه به عنوان یک نیاز اساسی در زمان حال و آینده نهادینه شود.